Rozdělení do skupin je předběžné. Finále po náboru 10.9.

Alžběta Blažková

Rozárie Domecká

Marta Netušilová

Vilma Pavlíčková

Veronika Picková

Barbora Silná

Miroslav Strnad

Sára Dana Zounková

Emma Červinková

Nina Červinková

Petr Šolín

Anežka Žáčková

Nela Možná

Jáchym Jiruš

Zuzana Mališová

Amálie Hašková

Laura Horáčková

Nela Bartůšková

Eliška Hauznerová

Kristýna Kulišová

Markéta Macháčková

Annemarie Pacovská

Marek Peterka

Radek Veselý

Marek Kolář

Ondřej Polák

Dorota Blažková

Vojtěch Polák

Šimon Rouček

Barbora Klierová

Viktorie Hlávková

Tomáš Čermák

Jakub Svoboda

Oliver Horáček

Julie Anna Janatová

Ondřej Petr

Veronika Urbanová

Tereza Vaščíková

Mathias Ritter

Lucie Ticháčková

Laura Kultová

Ondřej Musil

Filip Vagner

Karel Dirigl

Marek Menšík

Tereza Gebauerová

Jan Votík

Samuel Šumpich

Matyáš Daniel

Eliška Horáčková

Matyáš Soukup

Simona Poláková

Sofie Pazderková

Adam Pekař

Jakub Kremla

Jan Ploužek

Nella Kuhnová

Alžběta Ungrová

Vanda Barešová

Matyáš Hon

Antonín Trefil

Jan Urbánek

Vendula Valentová

Veronika Volrabová

Albert Votík

Kateřina Charvátová

Johana Česneková

Lukáš Polák

Matyáš Turanský

Stela Zalabáková

Viktorie Koupá

Bára Bartlová

Jan Svoboda

Alexandr Techl

Filip Bláha

Karolína Horáková

Vít Krištof

Zuzana Krištofová

Jáchym Strnad

Viktorie Hambergerová

Ema Švejdová

Viktor Muller

Filip Kadlec

Vojtěch Fořt

Natálie Fořtová

Leontýna Podloučková

Eliška Klabanová

Tereza Málková

Nela Antošová

Matěj Nyári

Kateřina Miňovská

Johana Kleinová

Jan Salaba

Magdalena Salabová

Nela Uhrová

Vít Semirád

Jiří Jůn

Jakub Gros

Dorotka Pohořelská

Anežka Pohořelská

Petr Řehánek

Karla Toncarová

Barbora Záběhlíková

Dominik Eidrna

Amélie Petrová

Lucie Těšínská

Marika Kozlová

Natálie Plihalová

Viktor Blažek

Josef Charvát

Charlotta Kultová

Jáchym Rouček

Jakub Simurník

Jaroslav Suchánek

Josef Rafael Walsdorf

Eliáš Loubek

Jan Bartl

Denis Jeremy Lorenc

David Vitouš

Vít Kojzar

Patrik Eidrna