Soustředění - Itálie 2019

Soustředění Itálie 2019

17.8. - 24.8. 2019

Bella Italia Village

www.bellaitaliavillage.com

Lignano je centrem poloostrova a skládá se z velkého množství hotelů a prázdninových apartmánů.

Písčité pláže jsou rozděleny do několika částí, které mají různé barvy a jsou rozděleny od 1 do 19. Ve městě je hodně fontán a náměstí. Na jednom z náměstí je i kostel. Jednosměrná ulice, která vede podél pláže se jmenuje Lungomare Trieste.

Lignano Pineta leží ve střední části a vzniklo kolem roku 1950. Silnice vedou po 100 metrech ve spirálovitém tvaru směrem ven od centra. Pineta leží v piniovém lese, ve kterém se nacházejí hotely a prázdninové apartmány.svůj text...

V ceně 9500Kč je doprava, ubytování, plná penze, 2x denně pronájem 50m bazénu a sportovišť, výlet do Benátek.

Soustředění je pro skupiny A, B, C1.

Odjezd bude v sobotu 17.8. na noc auty. Příjezd následující sobotu v podvečer.

V plánu jsou minimálně dva tréninky/den (celkem 24hodin) v jednom ze dvou olympijských 50m bazénů areálu, aktivity na pláži (150m od ubytování). Nebojte, rozhodně se nezastaví.

Z důvodu více plateb, jsme se rozhodli na následujícím rozvrhu.

Záloha na soustředění v Itálii ve výši 2900Kč nebo celá částka 9500Kč je nutné uhradit do konce přihlášek, tedy do 15.2. 2019. Účastník má navazující plaveckou přípravu v Děčíně zdarma! Platby na účet.

Soustředění v Kralupech nad Vltavou stačí zaplatit do 1.5. 2019. Přihláška je však závazná!

Nebojte se zeptat na cokoli J.

Přihlášeni: Veronika Picková, Barbora Silná, Anežka Žáčková, Sára Zounková, Marta Netušilová, Vilma Pavlíčková, Amálie Hašková, Nina a Ema Červinkovi, Annemarie Pacovská, Markéta Macháčková, Alžběta Blažková, Petr Šolín

Přihlásit je potřeba zde