Soustředění - Lignano 2021

Mistrovství Ústeckého kraje 2021

Malá cena Děčína 2020

DĚČÍNŠTÍ PLAVCI OSLNILI TRIBUNY V ČESKÝCH BUDĚJOVICÍCH
25.2.-26.2. se konaly prestižní závody v jihočeské metropoli. Trenéři Plaveckého klubu Děčín nanominovali šest svých svěřenců různých věkových kategorií a celkově vybojovali 16 medailových umístění – 5x zlato, 7x stříbro, 4x bronz. Více zde.

REPUBLIKOVÉ ÚSPĚCHY DĚČÍNSKÝCH PLAVCŮ

Plavecký klub Děčín zaznamenal největší úspěchy na Mistrovství ČR 10. - 11. prosince 12ti letého a 13ti letého žactva. Moravský Prostějov hostil závody ročníku 2010. Děčínští potvrdili svou formu a vybojovali 13x pódium. Barbora Silná získala 3x zlato (100P, 200P, 200PZ) a 3x stříbro (100PZ, 100M, 400PZ), Petr Šolín bral 3x zlato (200VZ, 100PZ, 100VZ v neskutečném zaplaveném čase 0:59,91, tedy poprvé pod 1 minutu!) a 3x stříbro (100P, 50VZ, 200P). Velkým překvapením se stala Tereza Vaščíková, která díky svému osobnímu maximu vybojovala 2.místo na 200m prsa. Východočeský Trutnov přivítal 330 nejlepších 13ti letých z celé České republiky. Anežka Žáčková dosáhla na skvělé 6.místo na 200m prsa a Alžběta Blažková na stejné distanci vybojovala 2.místo. Blažková přidala na poloviční trati v prsou ještě bronz a vrátila se tak mezi českou elitu. Trenéři Plaveckého klubu Děčín jsou pyšní na své svěřence a hodnotí toto mistrovství a také poháry za historicky nejúspěšnější.

Děčín je ve vodě vidět!

Děčínští plavci excelovali v Mladé Boleslavi

24.9. se konaly závody Cena Mladé Boleslavi, kam Plavecký klub Děčín nominoval 16 svých svěřenců. Celkově se kvalifikovalo 220 plavců z 30 českých klubů. Děčínským se v „rychlé“ mladoboleslavské vodě dařilo, podařilo se překonávat osobní rekordy a získat celkem 18 medailových umístění. Více zde.