Něco o nás...

Jsme mladí sportovní nadšenci, kteří začínali závodním plaváním. Po zániku oddílu jsme přešli na vodní pólo, kterému se věnujeme dodnes. Postupem času jsme ke svým aktivitám přidali Děčínem oblíbený triatlon :).

Plavecký oddíl v Děčíně fungoval v průběhu 80. a 90. let, kde musíme zmínit jako důležitou osobu pana trenéra Lipského. Poté byl oddíl zrušen a v Děčíně dlouhodobě žádný podobně zaměřený klub na závodní plavání nebyl.

V posledních letech byl čím dál větší zájem o zavedení stabilního plaveckého oddílu pro děti. Impuls přichází hlavně z řad rodičů a města. Chtěli bychom tak znovuzrodit plavecký tým, který se bude zaměřovat na správnou výuku plaveckých stylů, a který bude reprezentovat město Děčín na plaveckých závodech v tuzemsku i zahraničí.

Pokud máte zájem být součástí tohoto sportovního oddílu, dejte nám vědět, budeme rádi.

Prezentace oddílu.

Hlavní trenéři

Petr Rouček

*1981

SPORTOVNÍ ÚSPĚCHY

Závodní plavání do 12ti let. Následovalo vodní pólo za SK Děčín, Spolchemie Ústí nad Labem. Reprezentace a účast na mistroství Evropy juniorů. Po té jsem se věnoval triatlonu, několikanásobný Ironman.

Pavel Rouček

*1953

Dlouholetý reprezentant a trenér plavání

Mgr. Jan Mareš

*1981

SPORTOVNÍ ÚSPĚCHY

Závodní plavání do 12ti let. Následovalo vodní pólo za SK Děčín, Spolchemie Ústí nad Labem. Reprezentace a účast na mistroství Evropy juniorů. Dále se věnuji Tenisu, cyklistice, rodině.

Bc. Lucie Čermáková - plavání

 

Iva Dočekalová - plavání

Eliška Roučková - plavání

 

Nina Parlesáková - plavání

 

Markéta Pilařová - sportovní jóga

 

Jana Šolínová - sportovní protahování