top of page

Něco o nás...

Jsme mladí sportovní nadšenci, kteří začínali závodním plaváním. Po zániku oddílu jsme přešli na vodní pólo, kterému se věnujeme dodnes. Postupem času jsme ke svým aktivitám přidali Děčínem oblíbený triatlon :).

Plavecký oddíl v Děčíně fungoval v průběhu 80. a 90. let, kde musíme zmínit jako důležitou osobu pana trenéra Lipského. Poté byl oddíl zrušen a v Děčíně dlouhodobě žádný podobně zaměřený klub na závodní plavání nebyl.

V posledních letech byl čím dál větší zájem o zavedení stabilního plaveckého oddílu pro děti. Impuls přichází hlavně z řad rodičů a města. Chtěli bychom tak znovuzrodit plavecký tým, který se bude zaměřovat na správnou výuku plaveckých stylů, a který bude reprezentovat město Děčín na plaveckých závodech v tuzemsku i zahraničí.

Pokud máte zájem být součástí tohoto sportovního oddílu, dejte nám vědět, budeme rádi.

Prezentace oddílu.

Hlavní trenéři

Petr Rouček

*1981

SPORTOVNÍ ÚSPĚCHY

Závodní plavání do 12ti let. Následovalo vodní pólo za SK Děčín, Spolchemie Ústí nad Labem. Reprezentace a účast na mistroství Evropy juniorů. Po té jsem se věnoval triatlonu, několikanásobný Ironman.

Pavel Rouček

*1953

SPORTOVNÍ ÚSPĚCHY

Začínal jako judista, dále velice úspěšný plavec za tělesně postižené. 45 ti násobný mistr republiky, na neoficiálním mistrovsví světa ve Francii 1987 obsadil 1. místo na 50 volný způsob. Nyní působí jako trenér v Plaveckém klubu Děčín.

Mgr. Jan Mareš

*1981

SPORTOVNÍ ÚSPĚCHY

Závodní plavání do 12ti let. Následovalo vodní pólo za SK Děčín, Spolchemie Ústí nad Labem. Reprezentace a účast na mistroství Evropy juniorů. Dále se věnuje tenisu, cyklistice, rodině.

Mgr. Anežka Dubnová - plavání

Bc. Lucie Čermáková - plavání

 

Iva Dočekalová - plavání

Eliška Roučková - plavání

 

Nina Parlesáková - plavání

Lucie Schwarzbachová - plavání

 

Markéta Pilařová - sportovní jóga

 

Jana Šolínová - sportovní protahování

bottom of page